Wypadek pod Pułtuskiem z udziałem taksówki

Pułtuscy policjanci wyjaśniają okoliczności dzisiejszego wypadku drogowego w Gzowie. W czołowym zderzeniu osobówek poszkodowanych zostało dwóch mężczyzn. Policjanci apelują o rozważną i ostrożną jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego.

Dzisiaj około godz. 13., na drodze krajowej 61, doszło do wypadku drogowego, w którym poszkodowane zostały dwie osoby. Jak wstępnie ustalili policjanci pracujący na miejscu zdarzania, kierujący Chevroletem (29 letni mieszkaniec Warszawy) z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z Volkswagenem Golfem (kier. 54 letni ob. Ukrainy). Na skutek poniesionych obrażeń kierujący Golfem został przetransportowany karetką pogotowia do szpitala, natomiast kierowcę Chevroleta zabrało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Dokładne okoliczności tego wypadku wyjaśniają pułtuscy policjanci. Funkcjonariusze  apelują też do kierujących o rozważną i ostrożną jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego.

Droga w kierunku Pułtuska i Warszawy nadal jest zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy: od strony Warszawy – Dzierżenin – Trzepowo – Pokrzywnica – Kacice – Pułtusk, od strony Pułtuska: Kacice – Pokrzywnica – Trzepowo – Dzierżenin – dojazd do drogi krajowej.

Źródło: WPU24

Aktualizacja 23.07.2020.

Jak donosi portal warszawawpigulce, 29-letni kierowca taksówki w wyniku odniesionych obrażeń niestety zmarł w szpitalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *