Legionowo:Kierowca ubera onanizujący się pod szpitalem

Do zdarzenia doszło w minioną środę (21 czerwca) w godzinach popołudniowych w pod Warszawskimi Legionowie Z relacji policji wynika, ze w trakcie powrotu jednej z załóg z zajęć w szkole na drogę wybiegł jeden z mieszkańców, który poinformował ich o mężczyźnie, który masturbował się przy dziecku. Chwile później podejrzany znajdował się rękach policji.

Zatrzymanym przez policje okazał się kierowca Ubera, obywatel Gruzji, który do Polski przyjechał kilka dni wcześniej i zamieszkiwał na terenie powiatu wołomińskiego. Policjanci obecni na miejscu ustalili, ze mężczyzna przez dwa dni obserwował legionowskiej szpital i znajdująca się przy nim przychodnie. Z relacji świadków wynikało, ze mężczyzna pierwszego dnia chodził bez celu po szpitalnych korytarzach przez kilka godzin. Drugiego dnia natomiast najpierw nagabywał jedną ze sprzątaczek. Po czym wrócił do auta zaparkowanego przy wejściu do przychodni, w którym najprawdopodobniej się publicznie onanizował. Żaden ze świadków pomimo wcześniejszej pewności nie potwierdził, ze mężczyzna masturbował się przy dziecku.

Mężczyzna po przewiezieniu na komendę tłumaczył, że siedząc w samochodzie oddawał mocz do butelki. Policjanci faktycznie w aucie podejrzanego znaleźli dwie butelki z moczem. Mężczyzna został przesłuchany. Sprawdzono również jego auto oraz telefon w poszukiwaniu nielegalnych i nieodpowiednich treści i narkotyków. Z powodu braku dowodów, mężczyzna musiał zostać zwolniony i został jedynie ukarany mandatem.

2 thoughts on “Legionowo:Kierowca ubera onanizujący się pod szpitalem

  1. No cóż ,żebracy lubicie takich kierowców
    Dzięki temu że z nich korzystacie ,coraz więcej jest ich w naszym kraju

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *